موضوعات اخیر

فلتا(ایران)

flota-iran
تعداد پاراگرف: 7

فلتا(ایران)، بلا نسبت گوساله و نجاسات، به گمان در اوضاع این اییام هر گوساله ی نجسی که اددعای بهبود اوضاع و مدیرییت برای اکثرییت جامعه ی فلتا(ایران) دارد یا احمق است یا بی شرف و در هر دو حالت گوساله ی نالایق نجسی بیش نیست برای شمای نوعی که به عنوان یک شهروند در خانه به همسر و فرزندان و نزدیکان خود به نجاست و دروغ زبان می چرخانید و به درازدستی و بی حرمتی رفتار دارید و در بیرون پست و حقیر ملتمسانه شکایت از حکومت دارید که توی سر می زند و زبان می بندد و ما را زیر لگد می دارد و گاهی هم همچون یک زندانی دم اعدام ترس شب اعدام تا سحر را برای یک اعدامی به تار و پود جامعه و زندان و ساختار جامعه اش تحمیل می دارید تا بلا نسبت حشرات و نجاسات یکی حشره ی پفیوز نجسی همچون آقای خامنه ای به ریش ما بخندند، Gebze گبزه شرق استانبول ۱۹:۱۶ پنج شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۱. منتشر شده از محتوای اپ Keep Notes مرتبط به Google.com در Android توسسط گوشی Nokia 3.2، ویرگول پیش از “برای شمای نوعی” حذف شد، دیروز برای لحظاتی اینترنت موجود بود و در مجموع از پریروز تا ساعات اخیر در امروز دسترسی به اینترنت قطع بوده است، Gebze گبزه شرق استانبول 14:15 جمعه 20 خرداد 1401. “ایران” به تیتر نوشته با یک خطا، نوشتن “م” به جای “ن” به دلیل عدم درج حروف فارسی در کیبورد ویراست شد، در همین نوشتن ها نیز گاهی رخ میگیرد همچون “خ” به جای “ح”، در اسلاگ نیز “iran” افزوده شد، 14:22 همین حوالی.

مایلیم بانک اطّلاعاتی مراکز قضایی و پلیس در خصوص افراد با سابقه‌های جزایی در دسترس عموم قرار گیرد. باغستان شهریار، ۰۰:۱۸ دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۰.

مصادرهٔ دارایی در فلتا(ایران) به حالت تعلیق درآمد. ده و سی و هشت دقیقهٔ پنج‌شنبه شانزده دی هزار و چهارصد شمسی.

مصادرهٔ دارایی خارج از فلتا(ایران) به حالت تعلیق درآمد. ده و سی و پنج دقیقهٔ پنج‌شنبه شانزده دی هزار و چهارصد شمسی.

مصادرهٔ مجموعهٔ نیاوران و ملک مجاور به حالت تعلیق درآمد همینطور تمامی املاک، ده و شانزده دقیقهٔ پنج‌شنبه شانزده دی هزار و چهارصد شمسی. از این دست از سپسِ املاک حذف شد، سی و یک دقیقهٔ همین ساعت.

مصادرهٔ مجموعهٔ مرمر، دفتر کار و منزل آقای خامنه‌ای به حالت تعلیق درآمد. شش و چهل و شش دقیقهٔ پنج‌شنبه شانزده دی هزار و چهارصد شمسی. به صورت موقّت حذف شد، ده و هفده دقیقهٔ همین روز.

یازده و سیزده دقیقهٔ یکشنبه بیست و سه آبان هزار و چهارصد شمسی، ایرُو، فلات میانی، فلاتو، و در نهایت فلُتا نامی است که پیشتر برای آنچه ایران نام داشت مقرّر داشته‌ایم، این قرار را دست کم در این سبک و شرایط منتفی می‌گیریم و تمامی قرارهای نظیر آن را، با اینحال تمامی اسامی بر اساس رفراندوم جوامع ممکن به تغییر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *